www.cvonline.hu

Adatbázis fejlesztő (B23ABF)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, VI. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Adatbázis fejlesztő

Partnerünk célja, hogy minél egyszerűbbé tegye az emberek közötti kommunikációt, a mélyebb kapcsolatok és a jobb lehetőségek érdekében. A vállalat a világ 10 legjobb Saas cége között van, kommunikációs területen piacvezető, elégedett felhasználók millióival.

Pozíció azonosító: B23ABF
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Részvétel a cég termékeinek fejlesztési folyamatában
  • Adatbázisok tervezése és implementálása
  • Tárolt eljárások és funkciók tervezése, írása, és módosítása
  • Részvétel a kódok áttekintésében
  • Más csapattognak való segítségnyújtás az adatbázis kezelési és technikai problémákban
  • Új technolgiák és módszerek ajnálása és értékelése
  • Kommunikáció a csapat többi tagjával

Elvárások

  • MS SQL alapos ismerete
  • Legalább 3 év munkatapasztalat az adatbázis tervezésben, modellezésben és fejlesztésben
  • Tapasztalat MS SQL optimalizációval
  • Tapasztalat tárolt technológiák és funkciók írásában
  • Tapasztalat nagyméretű, összetett adatbázisokkal és adatbázisok működésének optimalizációjában
  • Közös munka a csapatagokkal
  • Kezdeményező készség különböző problémák megoldásában- mások bátorítása alternatív megoldások megfontolására
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség angol nyelven

Előny

  • Tapasztalat verziókezelő és hibakereső rendszerekkel (Perfroce,GIT, Jira)
  • Tapasztalat osztott rendszerekkel
  • Agilis munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Világszínvonalú szoftverek fejlesztése a kutatási és fejlesztési központok együttműködésében Magyarországon és Bostonban
  • Agilis környezet, gyors fejlődési lehetőség
  • Partnerünk termékeit felhasználók milliói használják naponta
  • Workshopokon, konferenciákon, tréningeken való részvételi lehetőség a szakmai fejlődés jegyében
  • Nemzetközi viszonylatban is versenyképes fizetés és juttatások
  • Ingyenes e-bookok és interaktív angol nyelvi tanfolyamok
  • Izgalmas és változatos munkakörnyezet
  • Az iroda Budapesten az Andrássy úton, a Deák tértől nem messze található
  • Kerékpár és longboard barát munkahely, ‘Bring-your-pet-to-work” napok

Helyek Budapest
Pest
VI. kerület
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre