www.cvonline.hu

Adatbázis elemző

  • A hirdetés 1401 napja lejárt

Egy lízingpiacon működő, nemzetközi hátterű cégcsoport magyarországi leányvállalata keres

sikerorientált, motivált munkatársat

munkakörbe.

A munkatárs feladatai:

  • Kontrolling, Számvitel és Treasury területek adatigényeinek az AdviseSoft / OLAP rendszerekből történő lekérdezése
  • Visual Basic makrók / MS Access / SQL/OLAP lekérdezések / PL/SQL script-ek írása
  • Riportok elemzése, a problémát okozó adatforrás megtalálása, a mögöttes séma felismerése és módosítása a problémák kijavítása érdekében
  • Adatbázis struktúrák definiálása kontrolling- és számviteli célokra
  • Adatok modellezése és transzformálása különböző adatbázisok között (Excel / Access / Oracle)

Szükséges készségek, elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat szoftverfejlesztés és/vagy adatbázis tárházak kezelésében
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Excel magas szintű ismerete
  • SQL, Visual Basic és Access haladó szintű ismerete
  • AdviseSoft rendszer ismerete előnyt jelent
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt

Amit kínálunk:

  • változatos munka; színvonalas munkakörülmények
  • összetartó, fiatalos, dinamikus szervezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi szinten

Kérjük, hogy fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát – a levél tárgyában a megadott referenciaszám feltűntetésével 2014. február 17-ig szíveskedjen eljuttatni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő