Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatbányász/Big data gyakornok (iCOM Assist) (12447)

Feladatok: Részvétel egy innovatív, nemzetközi projektbenA felhalmozódott mérési eredmények, adatok elemzéseMegvalósíthatósági lehetőségek kialakításaBI / Big data technikák alkalmazási lehetőségének megvizsgálásaElvárás: Mechatronika, gépész vagy villamosmérnök tanulmányokSQL programozási ismeretekMatLab (Simulink) programozási ismeretek BI / Big data technológiák ismereteÖnálló munkavégzés, kreativitásAngol nyelvtudás20 óra/hét - hosszú távonProblémamegoldó gondolkodásmódMegbízható, célorientált, pontos munkavégzés

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió XXIII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő heti min. 20 óra
Munkabér 1200 Ft/óra
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Projektvezető gyakornok (iCOM Assist) (13671)

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Projektvezető gyakornok (iCOM Assist)Főbb felad...
XXIII. kerület

Funkciófejlesztő gyakornok (iCOM Assist) (13674)

Funkciófejlesztő gyakornok (iCOM Assist) Fejléc...

Fejlesztő - Big Data - Data Engineer (Budapest)

IT Services Hungary Kft.

Megoldások kivitelezése az adatmenedzsment és b...