Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adásszerkesztő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.12.
Hirdetés azonosító: 1966583
lejárt

Az AMC egy dinamukusan működő amerikai kábelcsatorna. Számos népszerű és díjnyertes márkát birtokol és működtet, mint például BBC Amerika. Magyarországon 2014 óta sugározza híres sorozatait és filmjeit.  Ha szeretnél a világ egyik legsikeresebb média vállalatánál dolgozni, náluk a helyed.

Most számukra keresünk diákot adásszerkesztő gyakornok munkára.

Feladatok:

  • Adásszerkesztői tevékenységben való részvétel
  • Promó és szponzor-szpot szerkesztés
  • IBMS-en kívüli  exportok/ riportok futtatása
  • Sales House kapcsolattartás, adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Excel középfokú ismerete
  • Precíz munkavégzés rendszeres határidők betartása mellett

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 9:00-17:30 között, heti 30-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1038 Ft/óra
  • Nagyvállalati környezetbe történő beilleszkedés

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.08.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre