Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ács / kőműves

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Közmű-, mély- és útépítéssel több, mint 20 éve foglalkozó cégünk

Ács / Kőműves

pozícióba megbízható munkatársat keres.

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Követelmények:

  • Legalább egyéves gyakorlati tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány megléte.
  • Több éves munkatapasztalat.

Elvégzendő feladatok:

  • Helyszíni munkairányító által meghatározott feladatok teljesítése. (DOKA zsaluzat összeépítés, kőműves munkák elvégzése)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Céges telefon.
  • Megyén belüli munkavégzés, napi munkába járás – mindennapos otthon tartózkodás.
  • Egyéb juttatások. (munkaruha, cafeteria)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését.

Telefon: 0646/ 508 306 vagy 0630/ 436 8911

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos, Építőipari munkás, Kőműves
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre