Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ács, kőműves

  • TALI-IMMO Kft.
  • Németország, Külföld
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Németországi munkára keresek az alábbi munkakörbe munkatársat:

Amit elvárunk:

  • szakmai képesítés

Amit kínálunk:

  • ingyenes kiutazás és szállás
  • hosszútávú munkavégzés
  • előleg
  • bér:nettó 2200Euro

Telefonszám: 06-70/415-3443​

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Németország
Külföld
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos, Építőipari munkás, Kőműves
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre