Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Acoustical engineer - diákmunka

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Dolgozz egy piacvezető cégnél!

Partnerünk csapatába keresi új, diák munkatársát

Acoustical Engineer Intern

pozícióba!

A cégről:

Különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat

Feladatok:

  • Akusztikai mérések
  • Mérő rendszerek kidolgozása
  • Mikrofonok tervezése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony villamosmérnök szakon, háttér akusztikai szakirányon
  • Harmadéves BSC tanulmányok vagy folyamatban lévő MSC tanulmányok
  • Minimum 6 hónap vállalása

Munkakörnyezet:

  • Kellemes irodai környezet
  • Étkező, korlátlan tea-, kávé, vízfogyasztási lehetőség

Munkaidő:

Hétköznaponként 8 és 18:00 között

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok)

Heti óraszám

20 - 32 óra

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Fizetés

Br. 1680 Ft/óra

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Mérnök, műszaki
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre