Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Accounts Payable Francia nyelvtudással

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Családias hangulatú multinacionális partnerünk franciául beszélő kollégát keres Accounts payable csapatába.

Napi feladataid

  • beérkező számlák kezelése
  • számlakönyveléssel kapcsolatos feladatok
  • megrendelőkkel történő egyeztetés
  • könyvelési hibák javtása
  • számlakifizetéssel kapcsolatos feladatok: banki, bejövő és kimenő, szállítói számlák

Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben

  • folyékonyan angol nyelvtudással és legalább középfokú franciával rendelkezel
  • releváns tapasztalattal rendelkezel
  • talpraesett és csapatjátékos vagy
  • jól bírod akár a monotonitást is

Mit biztosít számodra a cég?

A megszokott cafeteria csomag mellett a cég folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségeket biztosítás számodra különböző tréningek keretében. Emelett egy multinacionális, biztos háttérrel rendelkező cég megbecsült tagja lehetsz.

Mit kell tenned most?
Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség küldd el friss, angol nyelvű önéletrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre