www.cvonline.hu

Accounting Assistant

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.29.
Jelentkezési határidő: 2017.11.10.
Hirdetés azonosító: 1193517
lejárt

Könyvelő Asszisztens

 A jogi, adó, vállalati tanácsadást nyújtó, valamint könyvvizsgálattal foglalkozó tanácsadó és könyvvizsgáló társaság dinamikusan növekvő csapatába keres új kollégát.

Feladatok:

Számviteli nyilvántartások vezetésében való részvétel
Havi, negyedéves zárások támogatása
Szenior könyvelők munkájának támogatása
Külföldi, belföldi számlák könyvelése

Elvárások:

Gazdasági végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
Alapfokú német nyelvtudás