www.cvonline.hu

Account manager

  • A hirdetés 932 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladat

  • Ágazatvezető munkájának támogatása
    • Területvezetői hálózat zavartalan működésének támogatása
    • Az ágazathoz tartozó projektek napi szintű kezelése, koordinálása
    • Adminisztrációs feladatok ellátása
    • Munkaidő-beosztások elkészítése, helyettesítések koordinálása
    • Kapcsolattartás partnerekkel, munkavállalókkal
  • Ügyfeleinkkel történő kapcsolattartás
  • Projektek teljes körű megvalósításának irányítása, összefogása, menedzselése együttműködve az abban részt vevő kollégákkal (asszisztencia, hr koordináció, logisztika, kreatív osztály, produkció, pénzügy)
  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése meglévő és leendő ügyfeleinknél
  • Heti, havi jelentések, riportok készítése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • FMCG területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Kiváló szervezőkészség és problémamegoldó képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Trade marketing ügynökségnél szerzett tapasztalat
  • Dinamikus, lendületes és kezdeményező attitűd
  • Problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség
  • Azonnali munkakezdés

Helyszín:

  •  Budapest

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Jelentős, stabil ügyfélkör
  • Változatos, érdekes projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő