Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Account Manager

  • Cvonline.hu ügyfél
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 10 napja lejárt

Klassz irodánkba keressük telesales tapasztalattal rendelkező új kollégánkat

pozícióba.
Amennyiben magadra ismersz az alábbiakban, te leszel a mi emberünk.

Feladatok:

  • Online szolgáltatások, hirdetési felületek értékesítése
  • Megrendelések generálása
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolattartás
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő, komplex hirdetési ajánlatok készítése
  • Tárgyalások lebonyolítása ügyfelekkel, szerződéskötés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Telesales tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • CRM rendszer ismerete előny

Amit ajánlunk:

  • Tagja lehetsz vidám és jófej csapatunknak, a napi humor biztos nem marad el :)
  • Érdeklődésed szerint részt vehetsz különböző szabadidős vagy sport programjainkon
  • Változatos feladatok mellett betekintést nyerhetsz a marketing és a HR világába
  • Fejlődési lehetőség egy kiváló csapatban
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Ha érdekelnek az újdonságok, szívesen tanulsz, akkor ez egy neked való pozíció!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Key account manager, Telefonos értékesítő
Marketing / Reklám / Média / PR > Telemarketinges
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre