Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

A REPÜLŐTÉR TARGONCÁS REPÜLŐGÉP RAKODÓKAT VÁR!

  • Kangaroo Group Kft
  • Budapest, XVIII. kerület, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Unod már a bezártságot és a monoton munkát? Változtass! Gyere hozzánk

Targoncás repülőgép rakodónak

a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre illetve a közelében lévő raktárbázisra. Változatos, érdekes munka a repülőtér dinamikus világában versenyképes keresettel és előrelépési lehetőségekkel. Építsd fel karriered nálunk, pályakezdők és szakképzettséggel nem rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Az utasok poggyászainak, áruszállítás esetén pedig az adott termékek, anyagok targoncával történő eljuttatása a repülőgép csomagterébe
  • Poggyászok leszedése a célállomásra érkező repülőgépről és azok szállítószalagig való megérkezésének biztosítása a megfelelő rakodó-berendezések segítségével
  • Beérkező légiáru targoncával történő mozgatása a repülőgépektől a raktárig

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány, ha ez hiányzik megszerzésében segítséget nyújtunk
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Minimum alapfokú végzettség, büntetlen előélet
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Munkaidő-beosztás szerinti munkarend vállalása

Amit nyújtunk

  • Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai és anyagi fejlődési lehetőség ("B" és "C" kategóriás jogosítvány valamint OKJ targoncavezető, könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány megszerzésével)
  • Kultúrált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
  • Közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása
  • 4 évszakos munkaruha biztosítása
  • Azonnali munkakezdés a repülőtér érdekes és változatos világában.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Helyek Budapest
XVIII. kerület
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre