Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

A’la Carte Felszolgáló

  • Mellow Mood Hotels
  • X. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 56 napja lejárt

Cégcsoportunk

A’la Carte Felszolgáló

munkatársat keres.

Ha szereted a 4 csillagos szállodák világát, nem ijedsz meg a kihívásoktól, csatlakozz fiatalos csapatunkhoz!

Keressük új munkatársunkat egy szorgalmas, jó teherbírású csapatjátékos személyében, aki megfelelő szinten angolul is tud kommunikálni vendégeinkkel.

Feladatok:

  • Előkészítési és leszedési feladatok
  • A’ la carte ebédek és vacsorák során a szállóvendégek udvarias és színvonalas kiszolgálása, az ételek és italok ajánlása
  • Rendezvények előkészülete, felszolgálás, lebonyolítás igény szerint
  • A munkaterület, munkaeszközök folyamatos rendben- és tisztán tartása

Előnyt jelent, ha jártas vagy a következőkben:

  • Hostware rendszer ismerete
  • Dolgoztál már a’la carte felszolgálóként

Ha pályakezdő vagy, de szívesen dolgoznál szállodánkban, teljeskörű betanítást és szakmai támogatást nyújtunk.

Amit ajánlunk:

  • 8 órás munkavégzés, délutános műszakok
  • Partnercégeknél igénybe vehető dolgozói kedvezmények
  • Előrelépési lehetőség cégcsoporton belül
  • Korrekt bérezés
  • Ünnepi, közösségi rendezvények és egész évben izgalmas vállalati programok

Munkavégzés helye:

  • Expo Congress Hotel**** (1101 Budapest, Expo tér 2.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes, szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Érdeklődni a +36 20 356 7648-as telefonszámon lehet.

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Felszolgáló, pincér, pultos
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre