Ugrás a tartalomra
Ügyvezetői asszisztens (14-9237)
pozícióba.

Megbízható nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Ügyvezetői asszisztens
(14-9237)

pozícióba.

Feladatok:

  • Az ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • Prezentációk, kimutatások készítése
  • Megbeszélések, üzleti utak, rendezvények szervezése
  • A határidők figyelemmel kísérése és betartása
  • A társosztályokkal történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vezetői asszisztencia terén szerzett többéves tapasztalat
  • A gyártó közegben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • Aktív, jó angol nyelvtudás (a német nyelvtudás előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő multinacionális háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Sokrétű juttatási csomag

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9237”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield

Fejér
Teljes munkaidős
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása