Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

2nd level Trainee - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Hajdú-Bihar, Debrecen
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Partnerünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems leányvállalata.

Csapatukba várjuk diákok jelentkezését

2nd level Trainee

munkakörbe.

Feladatok:

  • A szerver infrastruktúrájának ellenőrzése és az alapvető hibaelhárítási feladatok végzése
  • Végfelhasználói incidensek megoldása
  • A tudásbázis fejlesztése
  • Együttműködés más problémamegoldó csapatokkal

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony minimum 2020-ig
  • Windows 7 ismerete

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • ITIL ismeretek
  • IT munkatapasztalat
  • Munkatapasztalat ügyfélszolgálati területen

Amit a partnerünk kínál:

  • Rugalmas időbeosztás
  • Valós munkatapasztalat
  • Barátságos környezet
  • Tréning- és továbbképzési lehetőségek
  • Modern, kényelmes környezet

Munkaidő:

  • A csapat 7/24-ben dolgozik, így a gyakornokoknak is részt kell ebben venniük, azaz alkalmanként hétvégén és éjszaka is szükséges a munkát vállalni.
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.02.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre