Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

2 műszak - gépkezelő

Trenkwalder Kft
Régió: Kecskemét

Hozzáadva: 2019.08.20.
Jelentkezési határidő: 2020.07.23.

Ha szeretnéd elkerülni az éjszakázást, jelentkezz 2 műszakos gépkezelő pozíciónkba Kecskemétre! Gépkezelői tapasztalattal rendelkező pályázók, pék illetve cukrász végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az alábbi feladatokat kell ellátnod:

  • Gépek működtetése, hatékony üzemeltetése

Elvárásunk feléd csupán:

  • Gépkezelő pozícióban szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Pék, cukrász végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • 2 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig, 5-14 és 14-22 )

  • Elérhető nettó 200 ezer Ft vagy afeletti bérezés (éjszakázás nélkül)
  • Munkaközi szünetet nem kell ledolgozni
  • Kedvezményes termékvásárlás, munkaközi szünetben ingyenes Smack termék fogyasztás
  • Teljesen bejelentett munkaviszony
  • Útiköltség térítés

    Telefonáljon még ma a 30/981-3301 számra és gyere el a következő tájékoztató/felvételi napra!

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.07.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre