www.cvonline.hu

ZÖLDTERÜLET KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 568 napja lejárt

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.

békéscsabai telephelyére felvételt hirdet

munkakör betöltésére

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. fő tevékenységi köre:

Cégünk fő profilja komplex ingatlanüzemeltetési szolgáltatás nyújtása, amelynek keretében elsősorban a MÁV Csoport ingatlanjainak szakszerű üzemeltetését – karbantartás, zavar-hibaelhárítás, belső takarítás, külső környezet rendezése, zöldterületek kaszálása és gyomirtás a pályahálózaton, ingatlanok és vasúti szerelvények őrzése – valamint a vasúti ingatlanok gazdálkodásával kapcsolatos feladatokat látjuk el.

Főbb feladatok:

  • A békéscsabai szolgáltatási egységhez tartozó zöldterület-karbantartási tevékenység végzése;
  • területrendezési, gyomtalanítási, fakitermelés, döntés, darabolás gallyazási, ágnyesési munkálatok elvégzése;
  • szabályzatok, utasítások, munkavédelmi előírások betartása.

Követelmények:

  • motorfűrészkezelő, fakitermelő szakképzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felelősségtudat, megbízhatóság,gyors és hatékony problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • jó alkalmazkodó képesség,
  • együttműködési készség.

A munkavégzés helye: Békéscsaba és vonzáskörzete

A jelentkezéseket – a pozíció megjelölésével:
az alábbi email címre várjuk.

A munkakör betöltésének várható kezdete: azonnal, megegyezés szerint.

Helyek Békés
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő