Zöldterület karbantartó szakmunkás (Nyíregyháza, Debrecen, Záhony)

  • A hirdetés 5 napja lejárt

MÁV Zrt.
zöldterület karbantartó szakmunkás

Helység
Nyíregyháza, Debrecen, Záhony

Terület
Ingatlanüzemeltetés

Foglalkoztatás formája
határozott

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • területrendezési, gyomtalanítási, fakitermelés, döntés, darabolás gallyazási, ágnyesési munkálatok elvégzése
  • ellátja a zöldterület karbantartási egységvezető által meghatározott egyéb feladatokat (így területtakarítás, növénygondozás, öntözés, kaszálás stb.)
  • részt vesz parkosítási munkálatokban
  • végzi a zöldterület karbantartás során használt gépek (motoros fűkaszák, láncfűrészek, magassági gallyazók) javítását, karbantartását
  • amennyiben rendelkezik vasúti munkavezető végzettséggel, úgy időszakosan figyelőőri tevékenységgel bízható meg

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú iskolai végzettség (szakmunkás,növényvédelemmel kapcsolatos)
  • B kategóriás jogosítvány
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatást Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • ruházati ellátást

2017.12.07.

Bővebb felvilágosítást ad
Tamás Anita 06 1/513-1561

Várjuk jelentkezését!

Helyek Nyíregyháza
Debrecen
Záhony
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Kertész
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű