www.cvonline.hu

Zöldterület karbantartó segédmunkás

  • A hirdetés 446 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

(BUD231)

Feladatok:

  • Fűkaszálás, gereblyézés

  • Munka során használt gépek tisztítása

  • Munkaterület (vasúti sínek és azok környéke) tisztaságának biztosítása

  • Művezető utasításainak végrehajtása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Hasonló területen (park/kertgondozás, fűnyírás, udvaros munka) szerzett tapasztalat

  • Terhelhetőség és jó állóképesség

  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest

  • Műszakrend: egy műszak (H-P: 6:30 14:50)

  • Munkaidő: napi 8 óra

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014