Zöldség-gyümölcs minőségellenőr / árufeltöltő ANGOL vagy NÉMET nyelvtudással

  • A hirdetés 220 napja lejárt

Dél-Németországba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársakat

minőségellenőri/árufeltöltői

pozícióba zöldség és gyümölcsrészlegre. Biztos, hosszútávú munkahely, előrelépési és fizetésemelési lehetőséggel!

Jelentkezési feltételek:

  • Zöldség-és gyümölcsfeldolgozó szakképesítés (OKJ 31 541 12) valamint minőségellenőri végzettség előny, de nem feltétel!
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Erős alapfokú-társalgási szintű (A2-B1) német  vagy angol nyelvtudás

Főbb feladatok:

  • Áru szermrevételezése, minőségellenőrzés
  • Hőmérsékletmérés és szabályozás
  • Árurotáció: biztosítani a megfelelő minőségű és mennyiségű termékelérhetőséget, ellenőrizve a termékek fogyaszthatősági és minőségmegőrzési idejét

Amit kínálunk:

  • Bruttó 9€/óra
  • 9 hónap után előrelépési lehetőség és fizetésemelés
  • Kedvezményes szállás 1, 2, 3 és négy ágyas szobákban, mely a fizetésből kerül levonásra 215-175€ / hó közötti összegben
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka