www.cvonline.hu

Zöldség feldolgozás (INTS/2/38)

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Svájci tulajdonú élelmiszer feldolgozó partnerünkhöz keresünk munkatársakat különböző munkakörökbe Pest megyei munkavégzéssel:

Feladatok, melyek különféle munkaköröket jelenthetnek:

  • Zöldség tisztítás, válogatás, előkészítés
  • Zöldségfeldolgozó gépek kezelése
  • Csomagológépek kezelése
  • Csomagolt késztermék mozgatása
  • Kommissiózás

Elvárások:

  • alapfokú végzettség (8 általános)
  • 2 műszakos (7:00 – 16:00 és 15:00 – 01:00) és változó munkarend vállalása (rendszeres hétvégi, esetenkénti ünnepnapi munkavégzéssel)
  • hűtött munkaterület (3-14 ℃) tolerálása
  • kézügyesség

Előny lehet, bizonyos munkakörök esetében:

  • középfokú végzettség
  • könnyűgépkezelői (targonca) jogosítvány, bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • munkakör függvényében bruttó 750-800 Ft-os kezdő bér
  • műszakpótlék, valamint ünnepnapi és vasárnapi munkavégzés esetén bérpótlék
  • teljesítmény utáni bónusz havonta és negyedévente
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörülmények
  • otthonos munkásszálló biztosítása
  • hozzájárulás az utazási költségekhez

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése emailcímre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő