www.cvonline.hu

Zene és film üzletágvezető

  • A hirdetés 1091 napja lejárt

A Libri-Shopline Nyrt.

Zene és film üzletágvezetőt
keres

Fő feladatok:

  • Zene és film üzletági kereskedelem irányítása
  • Az online és offline értékesítési csatornák üzletmenetének felügyelete
  • Az üzletágak beszállítóival és együttműködő partnereivel való kapcsolattartás
  • Új beszállítók megkeresése, kiválasztása, folyamatos értékelése
  • A beszállítói szerződésben foglaltak betartása és betartatása
  • A termékválaszték folyamatos optimalizálása, készletgazdálkodás
  • Akciós megállapodások megkötése
  • A tervezett akciók megvalósítása, nyomon követése
  • Vevőkapcsolatok, és az üzletág forgalmának folyamatos számszaki értékelése, erről kimutatások, jelentések készítése
  • A vállalatirányítási rendszeren keresztül az üzletág operatív munkájának elvégzése
  • Piac- és versenytársfigyelés, illetve -elemzés

Elvárások

  • Legalább 2-3 éves kereskedelmi és értékesítési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Az Ms Office magabiztos ismerete
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Gyors, eredményorientált gondolkodás
  • Nyitott, pozitív, progresszív személyiség
  • Lelkes és felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság

Előny

  • Online kereskedelmi tapasztalat előny
  • SAP tudás előny
  • Gyors munkakezdés

Amit kínálunk

  • Dinamikus, jó munkahelyi légkör, fiatal csapat
  • Versenyképes jövedelem + mobil
  • Szakmai fejlődés
  • Érdekes, változatos munka
  • Stabil munkaadói háttér
  • Dolgozói juttatási program

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület, Nyugati tér 1.

Kezdés várható időpontja

2013. április

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi linken várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő