www.cvonline.hu

ZAK szoftver üzemeltető

  • A hirdetés 346 napja lejárt

A MÁV-csoport munkatársat keres

pozícióba.

A MÁV-csoport a folyamatban lévő „KÖZOP-2.5.0-09-11-2015-0001 Infrastruktúra és gördülő állomány karbantartó szoftver, valamint IT alkalmazás konszolidáció” projekt keretében bevezetésre kerülő SAP, ZAK, TIBCO és IDM rendszerek működtetésére SAP Kompetencia Központot hoz létre.

A projekt keretében bevezetésre kerülő műszaki objektumok alap- és leíró adatainak nyilvántartására szolgáló ZAK nevű pályavasúti szakrendszer, valamint az SAP ECC 6.0 (EHP 7  verziószinten, Sybase adatbázisrendszeren működő) szoftver több komponensének használatba vétele 2017. 01. 01-i éles indulással történik meg. A bevezetésre kerülő rendszerek számos alkalmazással TIBCO middleware eszközön keresztül integrálódnak. A jogosultságkezelés informatikai támogatását az IDM rendszer nyújtja.

 A munkakör célja:

A ZAK rendszer által lefedett folyamatok, funkciók működtetése, hibák feltárása és megoldása, felhasználók támogatása, az ezzel kapcsolatos tevékenység koordinálása. A működés során felmerülő módosítási, fejlesztési igényekkel kapcsolatos feladatok összefogása az adott modulcsoporton belül.

A munkakört jellemző fő feladatok:

  • Biztosítja az alkalmazás működését, elvégzi a rendszer vezérlő-törzsadatainak és vezérlő paramétereinek folyamatos karbantartását.
  • Összegyűjti, megfogalmazza a rendszerváltoztatási fejlesztési igényeket, meghatározza a funkcionális elvárásokat, specifikálja a fejlesztéseket a fejlesztők számára. Irányítja és szervezi a tesztelési feladatokat.
  • Előkészíti az új funkciók, fejlesztések használatba vételét, átadja éles üzemi használtra a felhasználóknak, tájékoztatja a felhasználókat a változásokról. Ellátja a kulcsfelhasználók támogatását.
  • Biztosítja, felügyeli és koordinálja a ZAK oldali interface-ek működtetését, felügyeli az éles alkalmazások törzsadatainak karbantartását.
  • Működteti az alkalmazás rendszer- és programkövetési dokumentációs rendjét.
  • Felügyeli a ZAK alkalmazás hibakezelést, hibaelhárítását, az üzemeltetői tudásbázis karbantartását.
  • Támogatja a kulcsfelhasználói és a végfelhasználói kézikönyvek elkészítését.
  • Közreműködik a ZAK szoftvert érintő projektek előkészítésében, részt vesz azok megvalósításában.
  • Közreműködik a társaság üzleti folyamatainak ki- és átalakításában, ZAK oldali integrációjában.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki/ gazdálkodási/ informatika területen szerzett diploma
  • MS SQL adatbáziskezelő
  • Windows szerver 2012 R2
  • Minimálisan szükséges szakmai gyakorlat: 3 év
  • Minimálisan szükséges irányítási gyakorlat: 2 év

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás).
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Biztos vállalati háttér.

A munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát a  Jelentkezés gombra kattintva várjuk.Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő