www.cvonline.hu

XHTML - CSS fejlesztő

  • A hirdetés 762 napja lejárt

Magyar informatikai fejlesztő cég
keres munkatársat

munkakörbe

Feladat:

  • Xhtml oldalak stílusleíró fájljainak (css) szerkesztése, és az xhtml oldalakon használt IceFaces komponens formázása.
  • JSF 2.0, Icefaces 3.1-es komponensekhez saját CSS-ek írása, meglévő CSS-ek módosítása, egységesítése.

Elvárások:

  • Magasszintű CSS ismeret
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség
  • Önálló problémafeldoldozó képesség

Előny:

  • JSF 2.0, Icefaces 3.1, JQuery ThemeRoller ismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú nemzetközi és hazai projektek
  • továbbfejlődési lehetőség, oktatás
  • fiatalos, jó csapat
  • előremutató fejlesztések, legújabb technológiák

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII.

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő