www.cvonline.hu

WWF toborzó munkatárs

  • A hirdetés 294 napja lejárt

Változatos, kreatív, kommunikatív munka a WWF Magyarországnál

A WWF Magyarország Alapítvány munkatársakat keres. Ha fontos számodra a természetvédelem, könnyen kommunikálsz másokkal, vagy egy rugalmas munkát keresel, akkor Te vagy a mi emberünk!

Feladat:

  • WWF hazai és nemzetközi tevékenységeinek, céljainak ismertetése
  • új ügyfelek toborzása Budapest forgalmas területein és bevásárlóközpontokban
  • környezeti nevelés, szemléletformálás

Elvárások:

  • közvetlen és nyitott személyiség
  • csapatban és önállóan is megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • rugalmas időbeosztás
  • fiatalos, folyamatosan bővülő csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • változatos belső és külső munkahelyszínek
  • kommunikációs fejlődési lehetőség
  • túrák, önkéntesség, csapatépítések
  • teljesítményalapú bérezés (fix+jutalék)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkakezdés időpontja:

  • azonnal

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben úgy érzed, hogy szeretnéd kipróbálni magad a pozícióban, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

Ízelítő videó a munkáról:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...