www.cvonline.hu

WWF Követ

  • A hirdetés 851 napja lejárt

WWF Magyarország Alapítvány

WWF Követ”

munkatársat keres!

Munkatársunk lehetsz, ha bátran tudsz kommunikálni, jó csapatjátékos és talpraesett vagy, valamint fontos számodra a természet védelme.

Feladatok:
- A WWF állat- és természetvédelmi programjainak prezentálása

- Támogatótagok gyűjtése, támogatások szervezése

Munkaidő:
- Részmunkaidőben (napi 4 órában, minimum heti 3 nap)

- Teljes munkaidőben

További információ a munkáról:
Az alábbi Youtube videóban.

Elvárások:
- Jó kommunikációs készség
- Önálló munkavégzés
- Számítógépes ismeretek
- Precíz, pontos munkavégzés

Előny:
- Értékesítésben vagy adományszervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Jó fizetés
- Fix bér és jutalékrendszer
- Folyamatos elméleti és gyakorlati továbbképzés
- Civil környezet, baráti hangulat
- Karrierépítési lehetőség

Helyszínek:
- Budapest
- Székesfehérvár
- Pécs
- Szeged
- Sopron

Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy jó ügyért dolgozni, akkor jelentkezz e-mailben! (Fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével)