www.cvonline.hu

WWF Követ

  • A hirdetés 1219 napja lejárt

WWF Magyarország Alapítvány „Támogató Toborzót – WWF Követ” munkatársat keres!

Rengeteg helyre küldted el az önéletrajzod, de válaszra sem méltatnak?
Szeretsz beszélni, de eddig sehol nem fizették meg?
Unod a mechanikus feladatokat, változatos kreativitást igénylő munkára vágysz?

Munkatársunk lehetsz, ha bátran tudsz kommunikálni, jó csapatjátékos és talpraesett vagy, valamint fontos számodra a természet védelme.

Feladatok:

  • A WWF állat- és természetvédelmi programjainak bemutatása a járókelők, érdeklődők számára bevásárlóközpontokban, rendezvényeken vagy közterületen
  • Támogatótagok gyűjtése

További információ a munkáról:

 Az alábbi Youtube videóban.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jó fizetés
  • Fix bér és jutalékrendszer
  • Folyamatos elméleti és gyakorlati továbbképzés
  • Civil környezet, baráti hangulat

Helyszínek:

  • Budapest
  • Székesfehérvár
  • Pécs
  • Szeged

Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy jó ügyért cselekedni, akkor jelentkezz e-mailben az alábbi e-mail címen. (Fényképes önéletrajz és motivációs levél elküldésével)