www.cvonline.hu

WPF UI fejlesztő

  • A hirdetés 930 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk mérőberendezéseket gyárt és fejleszt, sikerükhöz nélkülözhetetlen a világszerte foglalkoztatott több, mint 400 munkatársának hozzáértése és elhivatottsága, és az általuk végzett folyamatos kutató-fejlesztő munka. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk a fenn nevezett pozícióba munkatársat!

FŐBB FELADATOK

  • Új felületek tervezése és fejlesztése,
  • meglévő felületek karbantartása, fejlesztése,
  • WinForm felületek portolása.

ELVÁRÁSOK

  • WPF és MVVM ismerete,
  • C# magasszintű ismerete,
  • szakmai angol nyelvtudás.

ELŐNYT JELENT

  • WinForm ismerete,
  • képszerkesztő programok ismerete.

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL

  • Családias szoftverfejlesztő csoportok, támogatással, nagyfokú egymásra figyeléssel,
  • állandóan megújuló, frissülő projekthalmaz,
  • folyamatos szakmai kihívások,
  • modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások.

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol