www.cvonline.hu

Workstation Service Desk Supervisor

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.06.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1154718

Workstation Service Desk Supervisor pozícióba keresünk kollégát svájci hátterű, multinacionális partnerünk budapesti belvárosi központjába. Megbízónk a hazai entitásának bővítése miatt és a funkció integrálása végett keres hosszú távra people managementben és technikai területen is jártas Workstation Service Desk Supervisort.

Partnerünk magas színvonalú szakmai környezetet, tapasztalattal arányos alapfizetést, cafeteriát, bónuszt,laptopot, home office lehetőséget, fiatalos csapatot és kihívásokkal teli mindennapokat kínál a leendő munkavállaló számára.

A Workstation Service Desk Supervisor legfontosabb feladatai:

  • 10 fős, lvl2-es szintű kollégák napi munkájának menedzselése
  • Operatív tevékenységben iránymutatás a csapat számára
  • Folyamatok elemzése, valamint javaslatok kidolgozása a hatékonyság javítása érdekében
  • Új kollégák kiválasztásában való részvétel, trainingek tartása
  • Implementálási folyamatok irányításának vezénylése
  • Folyamatos együttműködés a többi managerrel EMEA szinten

Legfontosabb elvárások Workstation Service Desk Supervisor-el szemben:

  • Preferáltan felsőfokú végzettség
  • Legalább 4 év Service Desk környezetben szerzett tapasztalat
  • 1-3 év people managementben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, egyéb nyelv folyékony ismerete előny
  • ITIL, valamint service desk funkciók átfogó ismerete

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.