www.cvonline.hu

Worklflow and Desktop Support Team Member

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 830020

Szegedi nagyvállalat számára keresünk dinamikus, erős szakmai alapokkal rendelkező jelöltet

Feladatok:
  • projektekhez tartozó adatok, információk összegyűjtése és elemzése, döntésekhez előkészítésük,
  • elemzésekből beszámolók készítése,
  • munkavégzési riportok készítése és ellenőrzése,
  • a cég támogatási rendszerének adminisztrációja,
  • a megvalósítási ütemtervekben való közreműködés, a tervezéshez szükséges információk összegyűjtése,
  • jelentések, riportok készítése,
Elvárások:
  • min. Bsc közgazdász végzettség,
  • magabiztos informatikai tudás (hardware ismeret előny)
  • nagyon erős Excel ismeret, (makró ismerete előny)
  • legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • kiváló rendszerszemlélet és problémamegoldó képesség,
  • kiváló elemzői képesség, ügyfélközpontúság
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Motiváló munkakörnyezet
  • Nemzetközi ügyfélkör
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el angol nyelvű, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged