www.cvonline.hu

Work-out asszisztens

  • A hirdetés 159 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. Work-out területe, Késői Behajtási Csoportja

Work-out asszisztenst keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a behajtási tevékenységgel kapcsolatosan felmerülő valamennyi általános adminisztrációs feladat ellátása,
  • ügyféllevelek és felszólító levelek elkészítése, ellenőrzése és postázása,
  • postázással, visszaérkezett küldeményekkel kapcsolatos adminisztráció,
  • a Késői Behajtási Csoport munkájának támogatása, a terület által kezelt portfólión elérhető legmagasabb megtérülés biztosításához,
  • általános (irodai) asszisztensi feladatok.

Elvárások:

  • legalább Középfokú végzettség,
  • lakossági work-out területen vagy jelzáloghitelek kezelésében szerzett tapasztalat,
  • pontosság, alaposság,
  • eredményorientáltság,
  • önálló és csapatmunkára való képesség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai szoftver-ismeret (Word, Excel).

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • irodai asszisztencia területen szerzett tapasztalat,
  • magas szintű számítástechnikai szoftver-ismeret.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk - 2016. augusztus 15-ig – Karrierportálunkon!