www.cvonline.hu

Wizz Tours Ügyfélszolgálati munkatárs Lengyel nyelvtudással

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Wizz Tours Ügyfélszolgálati munka Lengyel nyelvtudással

Interjú időpontok:

  • Március 22,24,29,31  - 12:00 órai kezdettel

Munkavégzés:

a Tele Direct Telemarketing Kft. XIII. kerületi irodaházában. Jelentkezésben kérjük feltüntetni a megjelölt opciók közül a választott interjú időpontot. Az interjúra való beosztást visszaigazoljuk! (tehát csak akkor gyere, ha kaptál róla visszaigazolást)

A feladatok:

  1. ügyfelek telefonhívásainak kiszolgálása, problémáik megoldása, foglalások készítése, kezelése: repjegy és szálloda egyben
  2. ügyfelek email alapú problémáinak és panaszainak kivizsgálása, megoldása (fizetés beérkezése, foglalás kezelése)
Figyelem: Wizz Air ügyfélszolgálati munkakőrbe is keresünk nyelveket beszélő kollégákat, kiemelten olasz, német és francia nyelvtudással. (Angol nyelv ismerete kötlező)

Amit kínálunk:

  • biztos, folyamatos pénzkereseti lehetőség rugalmas időbeosztásban
  • (diákoknak) kiváló megközelíthetőség, modern iroda Budapest
  • belvárosához közel (Forgách u. metró) fiatal, lelkes és profi csapatban multinacionális munkatapasztalat, professzionális tréningek, fejlődési lehetőség, jó referencia
  • nálunk valóban lehet a munka mellett tanulni, de szakmai gyakorlat is végezhető
  • több nyelvű, non-stop ügyfélszolgálat

Téged keresünk, ha:

  • Folyékonyan beszélsz lengyel nyelven és magyar vagy angol nyelvtudásod is van mellé.
  • Egyéb nyelvismeret az alábbiakból előny, de nem feltétel:
    bolgár, szerb, macedón, német, svéd, lett, litván, francia, olasz, spanyol, katalán, román
  • Diákként: szeretnél flexibilisen dolgozni 9-18 óra közötti időszakban, és vállalod a heti legalább 20 órát (akár hétvégén is)
  • figyelmes, empatikus vagy és szeretsz beszélni szeretsz másoknak segíteni :)

Jelentkezz önéletrajzzal és elérhetőségekkel, kérdezz, visszahívunk!

További infó a Wizz Air oldalán is megtalálható:Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése vagy E-mail cím megjelenítése

Elvárás

Pontosság, rugalmasság, felsőfokú nyelvtudás.

Értékelt kvalitások

Több nyelvismeret.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Bolgár, Francia, Katalán, Lengyel, Lett, Litván, Német, Olasz, Román, Spanyol, Svéd, Szerb