www.cvonline.hu

Wizz Air ügyfélszolgálati munkatárs

  • Az állásajánlat lejárt.

Wizz Air Ügyfélszolgálati munka felvételi

Budapest belvárosi csapatunkba keresünk nyelveket beszélő, lelkes ügyfélszolgálati kollégákat - nappalis diákokat.

Interjú időpontok:

Minden kedden és csütörtökön: 16:00 órakor

Munkavégzés:

A Tele DirectTelemarketing Kft. XIII. kerületi irodaházában. További interjúk megbeszélés alapján.

Feladatok:

  • ügyfelek telefonhívásainak kiszolgálása
  • problémáik megoldása
  • foglalások készítése
  • ügyfelek email alapú problémáinak és panaszainak kivizsgálása, megoldása

Amit kínálunk:

  • biztos, folyamatos pénzkereseti lehetőség rugalmas időbeosztásban
  • kiváló megközelíthetőség, modern iroda Budapesten
  • nyelvgyakorlás, fiatal, lelkes és profi csapatban multinacionális munkatapasztalat, professzionális tréningek, fejlődési lehetőség, ha valaki a Wizz Airnél szeretne karriert kiépíteni, annak jó referencia, tapasztalatok alapján sokan kerültek át magasabb munkakörbe a Wizz Airhez.
  • nálunk valóban lehet a munka mellett tanulni, de szakmai gyakorlat is végezhető

Téged keresünk, ha:

  • folyékonyan beszéled a nyelvek legalább egyikét:

Diákmunka státusz: bolgár, szerb, macedón, német, lengyel, francia, olasz, spanyol, katalán, angol vagy román

Alkalmazott státusz: bolgár, német, lengyel, francia, olasz, katalán, angol, román

  • szeretnél flexibilisen dolgozni és vállalod a heti 20 – 40 órát (akár hétvégén is)
  • figyelmes, empatikus vagy, szeretsz beszélni és másoknak segíteni

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel! Kérdezz, visszahívunk!

Munkavégzés helye Budapest XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Régió Budapest, Pest