www.cvonline.hu
Windows/Unix Alkalmazás Adminisztrátor – Tel IT TSI (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 993335
lejárt
FELADAT
  • T-Systems International alkalmazásainak támogatása,
  • Alkalmazásokhoz kapcsolódó incidensek, change-ek, problémák kezelése és megoldása (2. és 3. szint)
  • Monitoring feladatok
  • Együttműködés a kapcsolódó csoportokkal
  • Frissítések, verzióváltások végrehajtása
PROFIL
  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)
  • Aktív, legalább középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • 3-5 éves MS-Windows Server 2012 és/vagy Unix/Linux ismeretek
  • (SW-installáció, Server-Management, User-Management, Hálózati adminisztráció, Active Director)
  • Alapvető adatbázis és SQL ismeretek
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek, hangsúlyosan MS-Excel
  • Legalább egy programozási nyelv ismerete (PERL, Shell-Skript, Java, C, C++, stb)
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs