www.cvonline.hu

Windows üzemeltető rendszergazda

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 793186

Világszínvonalú szoftverek fejlesztésében a hazai piacvezető szerepet betöltő Ügyfelünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba;

Feladatok:
  • Elsőszintű támogatás biztosítása a szoftverfejlesztők számára
  • Részvétel az új rendszerek fejlesztésében és bevezetésében
  • Windows környezet telepítés, konfigurálás, felmerülő hibák javítása
  • Active Directory adminisztrálása, üzemeltetése
  • Szolgáltatások, szerverek ellenőrzése, felügyelete
  • Hibajegykezelő rendszer használata
  • IT partnerekkel való kapcsolattartás
  • IT eszközök hardveres és szoftveres szintű felügyelete és kezelése
  • Dokumentációk készítése
Elvárások:
  • Középfokú informatikai végzettség
  • Legalább közepes szakmai angol vagy német nyelvtudás
  • minimum 2 év rendszergazdai tapasztalat
  • Windows 7 és Windows Server (2003 - 2012) rendszergazdai szintű ismerete
  • TCP/IP protokoll mélyreható ismerete
  • Active Directory gyakorlati ismerete,
  • Virtualizációs tapasztalat (VmWare)
  • Exchange szerver ismerete
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
Előny:
  • szolgáltatásmenedzsment modellek ismerete
  • MS SQL szerver adminisztrációs ismerete
  • Microsoft System Center ismeretek
  • Felügyelőrendszerek ismerete (Nagios)
Amit kínálunk:
  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai és nyelvi fejlődés
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió