www.cvonline.hu

Windows telepítő informatikus

  • A hirdetés 574 napja lejárt
Feladatok:
  • Az egyes szoftverkomponensek telepítő csomagjainak megtervezése, elkészítése, karbantartása és dokumentálása
  • Szoros együttműködés a szoftverfejlesztő és a tesztelő kollegákkal, ill. az ügyféllel
  • A szoftver egyes részeit különböző platformokra kell telepíteni vagy frissíteni
Elvárások:
  • LEgalább 2 év releváns tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Windows rendszergazdai ismeretek
  • Objektumorientált programozási ismeret
  • Batch script és/vagy VB Script ismeretek
  • Angol nyelvtudás
Előnyt jelent:
  • InstallShield, InstallScript tapasztalat
  • WiX (Windows Installer XML Toolset) ismeret
  • Német nyelvtudás vagy tanulási hajlandóság
  • JavaScript programozási ismeretek
  • Linux rendszergazdai tapasztalat
Amit partnerünk kínál:
  • Szakmai kihívások, kreatív problémafeltárást és - megoldást igénylő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, gyorsan fejlődő csapat
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre, kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel
  • Rugalmas időbeosztás lehetősége a szorgalmi- és vizsgaidőszak alatt
  • Angol/német nyelvtudás továbbfejlesztése
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő