www.cvonline.hu
Windows Szerver Adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078149
lejárt

Pécsi partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Windows szerver rendszerek adminisztrációja, konfigurálása és felügyelete
  • Felhasználói fiókok kezelése
  • Windows szerver jogosultságok beállítása és módosítása
  • „2nd level support” fellépő hibák esetén, hibaelhárítás
  • Telephelyen lévő és telephelyen kívüli felhasználók támogatása
  • Rendszerek monitorozása és felügyelete
  • Problémaelemzés működés közben, kommunikáció az ügyfelekkel
  • Csapatmunka és együttműködés a külföldi kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági) informatikus végzettség vagy ezzel egyenértékű informatikai hátterű képzés
  • Windows Server 2008 és 2012 területen szerzett ismeretek
  • Windows Active Directory (AD) területen szerzett ismeretek
  • Szolgáltatás-orientáltság, elemző készség, csapatmunka
  • Önálló és folyamatos tanulási hajlandóság
  • Német és angol nyelvtudás (legalább egy nyelv magabiztos ismerete, a másik fejleszthető)
  • Utazási hajlandóság
  • Telefonügyelet vállalása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.