www.cvonline.hu
Windows Server Administrator
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.11.
Jelentkezési határidő: 2015.06.18.
Hirdetés azonosító: 943651
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Amerikai tulajdonban lévő, pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk számára keresünk Windows Server Administrator pozícióba kollégákat.

Főbb feladatok:
- Stabilizálni és fenntartani a technikai infrastruktúrát
- Válaszadás az L1 és L2 eszkalációkra
- Problémamegoldás és hibaelhárítás
- Dokumentációk létrehozása, frissítése, áttekintése
- Csapatmunka: együttműködés a nemzetközi csapattal, új ötletek bemutatása, folyamatok kiértékelése, összhang megteremtése, együttműködés a mérnöki csoporttal

Követelmények
Szükséges készségek:
- Windows operációs rendszerek, Server 2003, 2008R2 és 2012 ismerete
- Virtualizációs technológiák megértése (pl. XenDesktop, XenApp, vCenter)
- SQL adminisztrációs és fejlesztési tapasztalat (Microsoft SQL Server)
- BI és riportolási, elemzési tapasztalat (pl., SSIS, SSRS, QlikView, Tableau)
- Programozási ismeretek (Powershell)
- Microsoft szolgáltatási ismeret (DFS, DFS-R, DNS, Printing)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Tapasztalatok/ismeretek, amelyek előnyt jelentenek:
- Active Directory használat
- IBM Bigfix és Microsoft WSUS tapasztalat
- SCCM/SCOM rendszerek ismerete
- Operációs rendszer üzembehelyezése

Kategória
IT / Informatika
Régió