www.cvonline.hu
Windows Server Administrator (Pécs)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.05.24.
Jelentkezési határidő: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1114144
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik nemzetközi partnercégünk csapatába keresünk a fenti pozícióba megfelelő jelöltet.

Feladatok

  • Feladatok végrehajtása Windows szerver környezetben
  • Rendszerek monitorozása és felügyelete
  • Problémaelemzés működés közben, kommunikáció az ügyfelekkel (Németország és nemzetközi)
  • Csapatmunka és együttműködés a külföldi kollégákkal
  • Önálló munkavégzés
  • Elvárások

  • Felsőfokú (gazdasági) informatikus végzettség vagy ezzel egyenértékű informatikai hátterű képzés
  • Windows Server 2008 és 2012 területen szerzett ismeretek
  • Backup területen szerzett ismeretek
  • Szolgáltatás-orientáltság, elemző készség, csapatmunka, valamint magas fokú motiváció, megbízhatóság és rugalmasság
  • Elhivatottság telephelyeken átívelő, differenciált elvárásokat nyújtó környezetben
  • Önálló és folyamatos tanulási hajlandóság
  • Csapatjátékos, csapatmunka korszerű együttműködési eszközök használatával
  • Német és angol nyelvtudás.
  • Alkalmanként utazás Németországba
  • Előnyök

  • Utazási hajlandóság
  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos környezet
  • Nyelvi és szakmai tréningek
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió
    Baranya