www.cvonline.hu

Windows Rendszermérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 929069

Ügyfelünk, a hazai piaci egyik vezető IT infrastruktúra üzemeltető cége dinamikus és szakmai kihívásokra kész munkatársat keres Windows Rendszermérnök pozícióba.

Feladatok:
  • Nagyvállalati környezetben Microsoft Windows alapú infrastruktúra üzemeltetése és támogatása
  • Részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Minimum három év üzemeltetői/szakértői tapasztalat Microsoft Windows szerverpark üzemeltetésében
  • Windows Server 2008/2012, Active Directory, Exchange Server 2010/2013 ismerete és üzemeltetési gyakorlata
  • VMware rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati mentési rendszer ismerete
  • Storage üzemeltetési ismeretek
  • Hálózati ismeretek
Előny:
  • MCSE minősítés előny
  • Termék vagy megoldás bevezetési tapasztalat, project tapasztalat előny
  • Tűzfal, spamfilter, TMG ismeret
  • Incidens elhárítás, hibakeresés, teszt és tudásbázis alapú RCA önálló összeállítása
  • Szerver hardver és management modulok ismerete (ILO, IMM, IMM2)
  • Microsoft SCOM vagy más nagyvállalati felügyeleti rendszer üzemeltetői ismerete
  • Fejlett probléma-megoldási- és együttműködő készség,
  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés,
  • Igényes, precíz dokumentálási készségek,
Amit kínálunk:
  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség
  • Professzionális környezet, fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió