www.cvonline.hu
Windows rendszeradminisztrátor (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 828687
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   1st level és   2nd level támogatás
  •   Icinga   rendszer irányítása
  •   Rendszer   migráció
  •   Citrix   terminál szerverek telepítése és adminsztrálása (pl. Provisioning, EdgeSight,   Fileservice és ThinPrint)
  •   Hibaelhárítás   Citrix környezetben

Elvárások

  •   Felsőfokú   szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  •   Legalább   középszintű német és angol nyelv ismeret
  •   Windows 2008   Server, Active Directory, Exchange Server, Vírusvédelem (Trendmicro),   Mailgateways
  •   PowerShell und   Vbscript
  •   TCP/IP, DNS,   DHCP
  •   MS SQL
  •   MS-Office

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és angol/német   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 81134

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs