www.cvonline.hu

WINDOWS JUNIOR RENDSZERGAZDA

  • A hirdetés 662 napja lejárt

A Damit Informatika Kft. tíz éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket üzemeltető, és rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás. A cég tevékenységének egyik jelentős részét felölelő területre keres jól felkészült, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert WINDOWS JUNIOR RENDSZERGAZDA munkakörbe.

Feladatok:
desktop üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása,
szerver üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása,,
kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek kezelése,
együttműködés más szakterületek kollegáival
aktív, kezdeményező részvétel az üzemeltető csapatban.

Elvárások:

ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker-, megoldás orientáltság,
jó kommunikációs készség,
rugalmasság
desktop üzemeltetésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
windows szerver üzemeltetésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
legalább alap szintű hálóztai ismeretek
alap szintű szerver hardver ismeret,
önálló munkavégzésre való alkalmasság,
középfokú angol nyelvtudás,
mobilitás, B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest.

Amit kínálunk:

versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,
szakmai fejlődési lehetőség,
dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
változatos és önálló munkavégzés,
részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Jelentkezni lehet:

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő