www.cvonline.hu

WINDOWS JUNIOR RENDSZERGAZDA

  • A hirdetés 832 napja lejárt

A Damit Informatika Kft. tíz éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket üzemeltető, és rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás. A cég tevékenységének egyik jelentős részét felölelő területre keres jól felkészült, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert WINDOWS JUNIOR RENDSZERGAZDA munkakörbe.

Feladatok:

Kliens oldali rendszerüzemeltetési és támogatási feladatok ellátása, desktop üzemeltetés

kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek személyes kezelése,

Windows szakértelem megjelenítése és hasznosítása rendszerüzemeltetésben,

aktív, kezdeményező részvétel az üzemeltetői csapatban.

Elvárások:

ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker-, megoldás orientáltság,

jó kommunikációs készség,

rugalmasság,

Desktop üzemeltetésben szerzett 2-3 év tapasztalat,

Microsoft Exchange üzemeltetésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat,

Alap infrastrukturális szolgáltatások (Active Directory, DHCP, DNS) alapvető ismerete,

legalább alapszintű hálózati ismeretek,

legalább alap szintű desktop hardver ismeret,

önálló munkavégzésre való alkalmasság,

középfokú angol nyelvtudás,

  Haladó szintű Microsoft Excel ismeretek.

Előnyt jelent:

Windows szerverüzemeltetésben szerzett tapasztalat,

Apple termékek (iPhone, iPad) felhasználói szintű ismerete,

mobilitás, B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest.

Amit kínálunk:

versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,

szakmai fejlődési lehetőség,

dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,

változatos és önálló munkavégzés,

részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Jelentkezni lehet:

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő