www.cvonline.hu

WINDOWS JUNIOR RENDSZERGAZDA

  • A hirdetés 919 napja lejárt

A Damit Informatika Kft. tíz éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket üzemeltető, és rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás. A cég tevékenységének egyik jelentős részét felölelő területre keres jól felkészült, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert WINDOWS JUNIOR RENDSZERGAZDA munkakörbe.

Feladatok:

rendszer üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása,

kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek személyes kezelése,

Windows szakértelem megjelenítése és hasznosítása rendszerüzemeltetésben,

együttműködés más szakterületek és a cég kollégáival,

aktív, kezdeményező részvétel az üzemeltetői csapatban.

Elvárások:

ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker-, megoldás orientáltság,

jó kommunikációs készség,

rugalmasság,

Windows és Desktop üzemeltetésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,

legalább alapszintű hálózati ismeretek,

alap szintű szerver hardver ismeret,

önálló munkavégzésre való alkalmasság,

középfokú angol nyelvtudás,

mobilitás, B kategóriás jogosítvány,

Munkavégzés helye:
Budapest.

Amit kínálunk:

versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,

szakmai fejlődési lehetőség,

dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,

változatos és önálló munkavégzés,

részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Jelentkezni lehet:

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő