www.cvonline.hu

WIG, WAG, MIG, MAG – hegesztő, Ausztria

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 989939

Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Hegesztői feladatok ellátása (az anyag, annak vastagsága projekttől függ)
  • Minőségellenőrzés
  • Kizárólag gyári munka

Elvárások:
  • 141-es, vagy 135-ös vizsga
  • Folyékony, erős német nyelvtudás (min.B1)
  • Gyakorlat: min. 6 hónap
  • Rajzról való önálló munkavégzés képessége elengedhetetlen feltétel!
  • Felelősségteljes személyiség

Juttatások:
  • Osztrák alkalmazotti jogviszony
  • Szállás biztosított
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér nettó 1800 Euro)

Előnyök:
  • Saját gépjármű, B kategóriájú jogosítvány előnyt képez a kiválasztás során

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Katona Pétert a következő telefonszámon: +36 70 66 55 741 - munkanapokon 8-12 óráig.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió