www.cvonline.hu

WIG / MAG Hegesztő - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

WIG/MAG hegesztőt

Az Ön feladatai:

-WIG/MAG – hegesztés ( nemesfém, fekete acél)

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– szakmai rajzok, tervrajzok olvasni tudása

– tapasztalat előnyt jelent

– saját autó

– önálló munkavégzés

– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: nettó 2000 euró / hó

– szállás a munkaadó által szervezett, a munkavállaló által fizetett

– túlórázási lehetőség

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!