www.cvonline.hu

Wellness Munkatárs

  • Company_icon Széchenyi Pálmaház
  • Location_icon Pest, Budapest, XIV. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Téged keresünk, ha:

  • szereted a nyüzsgést és a jó hangulatú, pörgős munkát
  • szeretsz új kultúrákat megismerni
  • szeretsz jókedvű külföldi vendégekkel társalogni
  • szeretsz fiatalos, lendületes csapatban dolgozni
  • szereted használni a nyelvtudásodat
  • szeretsz fejlődni
  • szeretsz folyamatosan, stabil munkahelyen dolgozni
  • szeretnél egy szép, természet közeli helyen tevékenykedni

Feladatok:

  • vendégek kísérése, idegenvezetés a gyógyfürdőben
  • recepciós feladatok, vendégek adminisztrációja és tájékoztatása
  • gyümölcsbár rendben tartása és a vendégek igény szerinti kiszolgálása
  • vendégek kényelmének és nyugodt pihenésének biztosítása

Elvárások:

  • minimum középfokú, szóbeli angol nyelvtudás
  • terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság
  • jó kommunikációs készség
  • motiváció

Előnyt jelent:

  • bármely további idegen nyelv ismerete
  • humor

Munkaidő:

  • 9-20 óra közötti idősávban, beosztástól függően

Olyan jelentkezőket keresünk, akik teljes munkaidőt tudnak vállalni, hétköznap vagy hétvégén egyaránt.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a 'wellness munkatárs' munkakör megjelölésével a lenti címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
XIV. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Recepciós
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Szállodai recepciós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol