www.cvonline.hu

Website koordinátor

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 978271

Website koordinátort keresünk Európa 24 országában piacvezető, több évtizedes múlttal rendelkező, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához, azonnali kezdéssel
Feladatok:

  • Webshop CMS adminisztráció/támogatás az online marketing csapat részére,
  • rendelő program / Webshop fordítások menedzselése,
  • rendelő programok és webshop tesztelése, hibák javítása központi támogatás segítségével,
  • Online rendelő felületek kezelése.

Elvárások:
  • Német nyelv középszintű ismerete szóban és írásban,
  • PHP, HTML, CSS, Javascript ismerete,
  • Opensource CMS rendszerek ismerete (WordPress, egyéb),
  • Adobe Photoshop ismerete,

Juttatások:
  • Fiatalos munkakörnyezet, szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés, prémium és egyéb juttatások, cafeteria csomag.

Előnyök:
  • Hibajegy és feladatkezelő rendszer kezelésében szerzett tapasztalat,
  • rendszergazda ismeretek,
  • IOS és Android OP rendszerek ismerete.

Nyelv:
  • Német

  • Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát várjuk! Felhívjuk figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket értesítjük!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: H - P irodai munkarendben