www.cvonline.hu

Webshop ügyintéző

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 986538
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal veszprémi multinacionális telekommunikációs partnerünknél kínálunk rugalmas időbeosztásban végezhető munkalehetőséget.

Feladatok:

  • Beérkező rendelések adminisztrálása
  • Információnyújtás az ügyfeleknek
  • Bejövő / kimenő hívások kezelése
  • Adminisztratív feladatok

Munkaidő: rugalmasan, egyeztetés alapján, jellemzően 14.00-18.00 közötti, 4 órás műszakokban

Elvárások:

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, adatbáziskezelés, internet)
  • Munkavállalási hajlandóság december végéig
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség