www.cvonline.hu

WEBSHOP ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 834 napja lejárt

Pörgős, magas stressztűrő képességgel rendelkező kollégát keresünk csapatunkba webshop ügyintézői pozícióba!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Webshopba érkező megrendelések adminisztratív ügyintézése
  • Árubeszerzés, termékfigyelés
  • Csomagolási feladatok, a beérkező megrendelések elkészítése
  • Telefonos és e-mailes ügyfélszolgálat

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office család ismerete

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Bio és natúr élelmiszerek, kozmetikumok magas szintű ismerete
  • Tárgyalóképes német és/vagy szlovák nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Szlovák, Német